Áno Meriá
Áno Meriá hotell och lägenheter, alla boenden i Áno Meriá
Agada Folegandros Suites & Villas Adults Only
Folegandros, Áno Meriá, Grekland
Det 4-stjärniga hotellet Agada Folegandros Suites & Villas Adults Only Áno Meriá ligger mindre än 6 minuters gångavstånd från Ikologiko Laografiko Mousio Folegandrou. Det erbjuder bilservice samt…
Anerada Sunset Bed and Breakfast
Ano Meria Bus Stop Kiparisaki, Áno Meriá, Grekland
Anerada Sunset Bed and Breakfast Áno Meriá, som har utsikt över bergen, ligger cirka 6 minuter till fots från Ikologiko Laografiko Mousio Folegandrou. Det erbjuder också solterrass, innergård och…
Seascape, Suite 5 With Sea View
Χώρας, Áno Meriá, Grekland
Hotellet Seascape, Suite 5 With Sea View, som har utsikt över havet, ligger ungefär 15 minuters bilfärd från Panagia kyrka. Det finns också en parkering.
Rekommenderade hotell i Áno Meriá
Visa mer + Mindre -
- Pentanemi Folegandros Hotell
- Seascape, Suite 1 With Sea View
- Seascape, Suite 3 With Sea View
- Seascape Suite 2 With Sea View
- Lemon Tree Houses
- Folegandros Moniasma Serenity - Livadaki Sunny Gem
- Venue Villas - Folegandros
- Provalma Lägenhet
- Caldera Casablanca Villa
- Aegean Balcony Studio
- Seascape Suites Folegandros
- Makarias Traditional Luxury Villas
- Anatoli Apartments
- Aegean Balcony Lägenhet
- Captain'S Villa - Sea Serenity In Folegandros
- Under The Palm Tree Boutique Studios
- Moniasma Rustic Stone House In Folegandros Villa
- Folegandros Enchanting Moniasma Home, Sunset Views
- Villas Eleftheria
- 65 Stairs Τo Ηeaven Private Pool Villa
- Marianthi Studios
- Alitanes Villa
- Folegandros Galano Hideaway - Moniasma Seaviews Lägenhet
- Green Luxury Villas
- Remvi Main House Lägenhet
- Venue Villas-Folegandros Private Pool & Sea View
Aloni Villa
Φολέγανδρος - Μήλος, Áno Meriá, Grekland
Aloni Villa Áno Meriá med 1 sovrum, som ligger 7 minuter till fots från Folklore Museum, har en terrass med utsikt över havet.
Utmärkt
(8 recensioner)
Folegandros Galano Hideaway - Moniasma Seaviews Lägenhet
Unnamed Road 01, Áno Meriá, Grekland
Folegandros Galano Hideaway - Moniasma Seaviews Lägenhet Áno Meriá ligger 2 km från Paralia Livadaki och har utsikt över bergen. Wi-Fi erbjuds för gästernas affärs- eller fritidsbehov.
Utmärkt
(1 recension)