Adamantas (Milos)
Adamantas (Milos) hotell och lägenheter, alla boenden i Adamantas (Milos)
4-stjärniga hotell i Adamantas (Milos)
Visa mer + Mindre -
- Hotel Milos Sea Resort
- Anais Milos Suites
- Villa Notos
- Calma Suite Milos
- Olea Bay Hotel
- Villa Zampeta
- The White Suites
- Kedros Milos Suites
- Ventus Di Milo Aparthotel
- Korfi De Milo Aparthotel
- Melagrana Aparthotel
- Orama Suites Milos
- Kallia'S Suites Milos
- Roots Nature Living Milos
- Alice Maisonette & Studios
- Nirome Luxury Suites
- Glarakia Studios
- Agali Hotel Milos
- Parasporos Village
- Malion Rooms
Fantasy Rooms
Adamas, Adamantas (Milos), Grekland
Hotellet Fantasy Rooms Adamantas ligger i Adamantas, ungefär 25 minuter till fots från Antik teater. Det erbjuder cykeluthyrning samt Wi Fi i allmänna utrymmen. Detta eleganta hotell erbjuder en…
Santa Maria Village Resort&Spa
Adamas, Adamantas (Milos), Grekland
Det 4-stjärniga lugna Santa Maria Village Resort&Spa Adamantas, som ligger ungefär 16 minuter till fots från Adamas hamn, erbjuder Wi Fi i allmänna utrymmen. Det lugna hotellet med utsikt över…
3-stjärniga hotell i Adamantas (Milos)
Visa mer + Mindre -
- Elea Hotell
- Santa Maria Luxury Suites & Spa
- Arco Solium Suites
- Alexandros Village
- Ostria Studios
- Alkithea Aparthotel
- Ostria Hotel
- Konstantinos Aparthotel
- Christina Rooms
- Celestial Garden Aparthotel
- Tasoula Guest House
- Porto Milos
- Anita Rooms & Suites Milos
- Katerina Rooms
- Kapetan Giannis Hotell
- Niki Rooms
- Overhill Apartments Adamas
- Christos Rooms Milos
- Alegrias Spot Hotell
- Aerolithos Pensionat
- Olive Studios
- Mimoza Aparthotel
- Two Palm Trees 1 Hotell
- Almyris Hotell
- Villa Maria Traditional Home
- Frankie'S Traditional House
- Galanis Rooms
- Anerousses Hotell
- Iremia Rooms
- The Real Cave Aparthotel
Lithos Luxury Rooms (Adults Only)
Epar.Od. Triovasalou - Apollonion, Adamantas (Milos), Grekland
Det 3-stjärniga hotellet Lithos Luxury Rooms Adamantas, som ligger ungefär 19 minuter till fots från Milos gruvmuseum, har soldäck, solterrass och gemensam lounge. Detta hotell, som har en pool…
Scylla Concept Suites
Μηλος, Adamantas (Milos), Grekland
Det eleganta 3-stjärniga hotellet Scylla Concept Suites Adamantas ligger inom 9 minuter till fots från Milos gruvmuseum. Det har soldäck, massage och utomhusbassäng. Detta hotell, som har 7…
2-stjärniga hotell i Adamantas (Milos)
Visa mer + Mindre -
- Hotel Rigas
- Sarakiniko Rooms
- Aeolis Hotel
- Portiani Hotel
- Thalassitra Village Hotel
- Giannoulis Hotel
- Capetan Giorgantas Hotell
- Liogerma Hotell
- Agnanti Hotel
- Filoxenia Apartments
- Hotel Meltemi
- Corali Hotel
- Hotel Dionysis Studios
- Adamas Hotel
- Lagada Beach Hotel
- Bella Vista Pensionat
- Hotel Adamas
- Hotel Dionysis Studios
Milos Hotel
Main Street, Milos Island, Cyclades, Adamantas (Milos), Grekland
Det 2-stjärniga Milos Hotel Adamantas ligger bara 450 m från Milos Trips. Det har tur-/biljettassistans. Det här hotellet ligger 2 km från Katakomberna på Milos. Det har förvaringsboxar.
Hotel Eleni
Adamas, Adamantas (Milos), Grekland
Det 2-stjärniga Hotel Eleni Adamantas ligger inom 6 minuters promenad från Faskomilo. Det har soldäck och solterrass. Hotellet erbjuder också biluthyrning för att utforska området.
Rekommenderade hotell i Adamantas (Milos)
Visa mer + Mindre -
- Solus Suites Milos
- Afroessa Milos
- Aqualis Hotell
- White Villa Milos
- Ble Oneiro Villa Crystal
- Portiani Suites
- Athina Milos Suites
- Melian Roots Studio
- Melian Roots Apartment
- Anchorage Lägenhet
- Aelia Suites
- Milos Inn
- Hotel Delfini
- Gemilos Harmony
- Seaside Apartments
- Akrogialis Sirma Klima
- Kristen'S Studio & Apartments
- Semiramis Hotel
- Μπαλκόνι Με Θέα / Viewtiful Balcony Lägenhet
- Casa Aiora Villa
- Milos Heritage Home 1883
- Astrea Relax Suites
- Matilda'S Studio In The Port Of Adamas
- Anamnisi Studio
- Uncle'S House Luxury Suites
- Anemos Studios
- Milesian Suites
- Medousa
- Thalassitra Private Pool Suites
- Hotel Apartments Giannis
- Vigles Hotell
- Moustakas Beach Apartments
- Eris Studios
- Bouganville Αpartments
- Hotel Ippocampos Studios
- Almera Sea View Boat House
- Anemelia Hotel Adamas
- Uncle'S Titikas Adamas Lägenhet
- Oceanis Rooms
- Moments Rooms
- Atlantis Place Milos
- Areti'S Milos Guesthouses
- Blue Rooms
- Diana Apartment Adamantas Milos
- Mary Rooms
- Theia Villa
- Manousos Rooms
- Matilda's Home
- Traditional Village Loft, Plaka Milos
Cave Suites Milos
Καμινια, Adamantas (Milos), Grekland
Det bekväma hotellet Cave Suites Milos Adamantas ligger 4 km från Papafragas strand. Det erbjuder bekvämligheter, som soldäck och solterrass. Detta hotell ligger cirka 10 minuters bilresa från Milos…
Civitas Milos
Βόλια Μήλου, Adamantas (Milos), Grekland
Det eleganta hotellet Civitas Milos Adamantas, som ligger ungefär 10 minuters bilfärd från Sarakíniko, erbjuder en terrass med sittplatser och en uteservering. Detta hotell, som har en pool, ligger…