Kyklady >
Agios Georgios (Santorini)
Hotely a apartmány Agios Georgios (Santorini), všechna ubytování v Agios Georgios (Santorini)
Sea Breeze Santorini Beach Resort, Curio Collection By Hilton
Exomitis Agios Georgios, 84703, Agios Georgios (Santorini), Řecko
Nacházející se 6 km od Umělecký prostor Santorini, hotel Sea Breeze Santorini Beach Resort, Curio Collection By Hilton Agios Georgios má bazén s horkou vodou. K dispozici je parkoviště na místě a Wi…
4 hvězdičkové hotely v Agios Georgios (Santorini)
Zobrazit více + Méně -
Marillia Village
Main Street, Agios Georgios (Santorini), Řecko
Marillia Village Agios Georgios se nachází ve čtvrti Perivolos Beach, 7 km od Koutsojannopulosovo muzeum vína, a nabízí plavecký bazén. Součástí areálu je i Wi-Fi ve veřejných prostorách.
Pantheon Hotel
Perivolos, Agios Georgios (Santorini), Řecko
Pantheon Hotel Agios Georgios se nachází ve čtvrti Perivolos Beach, 15 minut jízdy od letiště Mezinarodni letiste Santorini.
3 hvězdičkové hotely v Agios Georgios (Santorini)
Zobrazit více + Méně -
Bed and Breakfast Casa Del Mar
Perivolos, Agios Georgios (Santorini), Řecko
Bed and Breakfast Casa Del Mar je 3-hvězdičkové ubytování nacházející se ve městě Agios Georgios. Hotel se nachází ve čtvrti Perivolos Beach, méně než 10 minut chůze od centra města Agios Georgios.
Jojo Beach Hotel & Bar
Privolos, Agios Georgios (Santorini), Řecko
Jojo Beach Hotel & Bar Agios Georgios je 3-hvězdičkový hotel umístěný ve vzdálenosti 6 km od Starověké osídlení Akrotiri.
Hotel Perissa
Main Street, Agios Georgios (Santorini), Řecko
Hotel Perissa, nacházející se 5 km od Červená pláž ve městě Agios Georgios, nabízí po celém ubytování sejf a využití kola.
Doporučené hotely v Agios Georgios (Santorini)
Sea Sound Villa Perivolos Beach
Eparchiaki Odos Firon-Ormou Perissis, Agios Georgios (Santorini), Řecko
Umístěna ve městě Agios Georgios, vila Sea Sound Villa Perivolos Beach je 2-ložnicové ubytování, které obsahuje terasu s výhledem na zahradu. Toto ubytování může ubytovat až do 5 hostů.